Jak znaleźć przyczynę nadmiernego pocenia się?

Strasznie się poce endokrynolog powiedział że to od wagi jestem osobą puszystą Ale mam koleżankę i ona też jest przy kości i nie poci się lekarz zapisał tabletki ale nie pomagają jakie badania powinien mi zlecić żeby znaleźć przyczynę

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez możliwości przeprowadzenia badania. Faktycznie otyłość zwiększa tendencję do pocenia. Podobnie wiele zaburzeń horonalnych. Warto zasięgnąć porady u innego endokrynologa.