Jak zrzucić tłuszcz nie tracąc na wadze?

Jak pozbyć się tłuszczu, ale utrzymać wagę?
ponad rok temu

Niestety samą dietą nie da się tego zrobić. Żeby zamienić tkankę tłuszczową w mięśniową niezbędne jest połączenie diety oraz odpowiedniego treningu siłowego.

Witam,

Zarówno nadmiar tłuszczu, jak i węglowodanów prowadzi do gromadzenia zapasów tłuszczu. W redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej skuteczny będzie odpowiedni trening na spalanie oraz prawidłowa dieta. Zawierająca mniej tłuszczu i prostych węglowodanów, a więcej białka,i składników mineralnych. Zalecam skontaktować się z trenerem personalnym oraz dietetykiem!

Pozdrawiam,

Katarzyna Migoń

www.provita-katowice.pl