Jaka może być przyczyna braku ciąży u 37-latki?

Witam mam 37 lat i od dwoch lat beskutecznie staram sie o drugie dziecko. W drugim dniu cylku zrobilam nastepujace badania i proszę o ich interpretację. Tsh 3.682 mIU/I FSH 7.30 IU/I ESTRADIOL 35.94pg/ml oraz prolaktyna 17.31ng/ml

Lek. Michał Lenard

Wyniki Pani badań są w normie. W celu wykrycia przyczyny problemów z zajściem w ciążę należy zwrócić się do ginekologa. Pozdrawiam!