Jakie jest postępowanie po operacji biodra?

Witam. 14 sierpnia przeszłam Alloplastyke całkowita niecementowana biodra lewego Excia. W trakcie zabiegu doszło do złamania szczytu kretarza większego kości udowej. Zastosowano stabilizację kretarza większego popregiem Webera. Bardzo proszę o informację czy ten popreg będzie usuwany?

O to proszę zapytać ortopedę, który Panią operował, na pewno jeśli struktura ma być usunięta, jest to opisane w karcie wypisowej ze szpitala. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.