Jakie powinnam wybrać okulary?

Jakie powinnam wybrac okulary gdy w badaniu wyszło: Dal OP cylinder -0,75 os 75 stopni, odległosc źrenic 1.2, OL cylinder -0,75 os 85 stopni odległość źrenic 1.0

Witam. Ma Pani astygmatyzm krotkowzroczny odwrotny małego stopnia. Jezeli Pani dobrze widzi na odległość to warto zrobić okulary do blizy np komputera czy studiowania. Ułatwią one też pracę w ciemniejszych pomieszczeniach np rzutnik na sali wykładowej.Pozdrawiam serdecznie