Jakie pozycje są najlepsze dla kobiety na początku przygody z seksem?

Jakie pozycje są najlepsze dla kobiety na początku przygody z seksem? I nie mam na myśli defloracji, tylko już te następne stosunki, gdy kobieta jeszcze odczuwa dyskomfort.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jest to kwestia indywidualna, bezpośrednio związana z budową anatomiczną miednicy mniejszej. Trzeba próbować różnych pozycji i wybrać te najbardziej dla siebie i partnera komfortowe.

Sądzę, ze kobieta sama wybierze komfortową dla niej pozycję/pozycje...
Lepiej, żeby seks był czymś więcej, niż przygodą... :-)
Pozdrawiam. JW, Poznań.