Jakie preparaty można stosować na pamięć i koncentrację?

Jakie stosować preparaty bez recepty na pamięć i koncentracje ponieważ mimo, że są wakacje to przede mną sporo nauki, jednak ciężko mi się na tejże nauce skoncentrować, a jak już się czegoś nauczę to szybko zapominam, aktualnie biorę Bilomag Plus, chociaż nie wiem czy to coś daje, może zamiast tego coś innego polecacie, np coś żeń szeniem?

Lek. Wojciech Zygmunt

Większość tego typu preparatów ma małą i podobną skuteczność, jednak wszystkie są dostępne bez recepty, dlatego polecam zapytać o to w dowolnej aptece. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce!