Jakie rokowania przy torbieli na kosmówce w 12. tygodniu ciąży?

Witam,w 12 tygodniu ciąży wykryto u mnie torbiel na kosmówce(1,5cm).Stwierdzono,ze to bardzo rzadkie,nie przepisano leków,należy obserwować.Proszę o informacje o rokowaniach na urodzenie zdrowego dziecka i ewentualnych koniecznych sposobach postępowania.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna obserwacja i jak sadze oszczędzajacy tryb życia. proponuję kierować sie zaleceniami lekarza badajacego.