Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są objawy ADHD?

Witam jestem młodym nauczycielem praktycznie bez doswiadczenia. Mam w klasie chłopca 7 latka który caly czas przeszkadza innym, chodzi po klasie, zaklada tornister na głowę, piszczy, krzyczy, jest to jego 3 szkoła w innych szkolach uciekał nauczycielom z klasy. Również rzuca się na ziemie bez przyczyny, rzuca ksiązkami. Nie robi zadań na lekcjach. jego poziom intelektualny jest bardzo wysoki. Jednak nie można sobie z nim poradzić na lekcjach na przedstawieniach mowi ze sie nudzi. Czy to adhd?
ponad rok temu

Prawidłowe odciąganie pokarmu

Jeśli po urodzeniu dziecka chciałabyś karmić piersią, dobrze jest opanować umiejętność odciągania pokarmu. Czy wiesz, jak to robić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

"Nie robi zadań na lekcjach. jego poziom intelektualny jest bardzo wysoki. " To się trochę wyklucza??
Zachęcam do zapytania rodziców o konsultację psychologiczną u dziecka. ADHD jest "modne" ale to jest również wygodne zaszufladkowanie problemów.

Specjalista alergologii i pediatrii.
umów wizytę 0

wbrew pozorom wysoki poziom intelektualny nie wyklucza tego, że dziecko nie wykonuje zadań. Przyczyną tego mogą być zaburzenia koncentracji, lub nieodpowiednie miejsce w klasie np przy oknie. Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety