Jakie są wyniki hormonów tarczycy po leczeniu niedoczynności?

Proszę o interpretację wyników. W czasie ciąży miałam leczoną niedoczynność tarczycy oraz zdiagnozowane Hashimoto. Obecnie jestem 5 miesięcy po porodzie. Nie biorę żadnych leków. Moje wyniki to: TSH: 0,53 ulU/ml (norma 0,35 - 4,94) FT4 (FRT4): 0,88 ng/dl (norma 0,70 - 1,48) Anti-TG 85,29 lU/ml (norma < 4,11) ANTI-TPO (TPOAb) 87,45 lU/ml (norma <5,61)

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy obecnie w trakcie eutyreozy , wskazane badanie usg tarczycy i wizyta u endokrynologa