Jam mam interpretować mój wynik TSH?

Dzień dobry. Mam 35 lat jestem kobietą zrobiłam badanie TSH wynik 3,45 i Ft4 1,12 proszę o informację czy powyższe wyniki są dobre. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

TSH jest w normie, natomiast nie podała Pani jednostki, w której zostało oznaczone FT4 - ten parametr może być oznaczany w różnych jednostkach i zależnie od tego interpretuje się wynik. Najlepiej spojrzeć na zakres norm na wyniku.