Jestem cały czas głodna i mam spuchnięty brzuch. Czy to oznaki ciąży?

Drugi dzień nie mam już okresu, mam nudności i jestem cały czas głodna, współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i mam spuchnięty brzuch:(

Lek. Karolina Dębska

Witam
Z racji tego, że współżyje Pani bez zabezpieczenia, jest taka możliwość, że zaszła Pani w ciążę. Natomiast opóźnienie miesiączki o 2 dni nie jest objawem niepokojącym, wahania kilkudniowe w długościach cykli uznaje się za fizjologiczne.
Głód i wzdęcie brzucha nie należą do objawów, które wskazywałyby na 2 tygodniową ciążę. Jeśli miesiączka nie pojawi się przez kolejne kilka dni, proszę wykonać test ciążowy i niezależnie od wyniku udać się do ginekologa.
Pozdrawiam