Kaszel w wyniku zmęczenia u 3-latki

Witam moja 3 letnia corka od pazdziernika kaszle jezeli sie zmeczy.kaszel jest caly czas taki sam suchy.robilismy badanie na pasozyty wynik ujemny,na chlamydie wynik ujemny,testy alergiczne nic nie wykazaly.Dodam ze corka przez ten kaszel czesto choruje na zapalenie tchawicy.Obecnie bierze Xyzal na alergie ale poprawa jest niewielka bardzo prosze o rade co jeszcze moge zrobic w tej sytuacji z gory dziekuje

to objawy obturacji oskrzeli występujące po wysiłku tak jak astma sportówców , należy udać się do pulmonologa , podawac w przypadku kaszlu obturacyjnego wziewy Ventolin który rozszerza oskrzela i kaszel mija . Jeśli przewidujemy duży wysiłek dziecka to nawet przed wysiłkiem podajemy Ventolin.
Testy alergiczne w tym wieku sa niewiarygodne.