Kobieta , 34 lata Stwierdzono u mnie zapalenie przyzębia dostałam zastrzyk ketonal i wziolam już 2dawki Dalacin c 300mg ketonal przestał działać boli okropnie i bardziej puchne mam tkz druga brodę po d językiem też wszystko opuchnięte czy to przejdzie po tym antybiotyku ja boję się że w nocy się udusze bo mam wrażenie że uciska mi krtań Prosze o odpowiedź co mam robić pliss
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Zapalenie przyzębia – Paradontoza jest jednym ze schorzeń przyzębia. Objawia się między innymi krwawieniem dziąseł i rozchwianiem zębów, co może doprowadzić do ich utraty. Paradontoza pojawia się, gdy zaniedbana została higiena jamy ustnej lub gdy nasze zęby były niewłaściwie leczone w gabinecie dentystycznym.
  • StomatologiaStomatologia (łac. stoma – jama ustna) to dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, błony śluzowej jamy ustnej oraz stawu skroniowo-żuchwowego.