Kiedy najlepiej wykonywać zabiegi usuwające przebarwienia?

Czy zabiegi usuwające przebarwienia, plamy i blizny po tradziku na twarzy mozna robic w zime, gdy jest mróz? Ktora pora roku jest na to najodpowiedniejsza?

Dzień dobry, zima to bardzo dobry czas na tego typu zabieg. Najlepiej wykonywać je między listopadem a kwietniem, wtedy kiedy promieniowanie słoneczne jest mało intensywne. Mimo wszystko, nawet w tych miesiącach, po zabiegach zalecane jest stosowanie kremów z filtrem 50+. Pozdrawiam!

Witam,
najodpowiedniejszą porą jest okres gdy nie ma mocnego nasłonecznienia, mozna wiec powiedziec, że jesien, zima i wczesna wiosna. Jezeli jednak zimą mamy b.niskie temperatury /ujemne/ to raczej sugeruję wybrac czas kiedy temperatura bedzie na plusie lub ok 0 C.