Kłykciny kończyste pod napletkiem

Witam lecze się na kłykciny kończyste które się pojawiły pod napletkiem,pierw lekarz przepisał mi condyline ale zrobiła sie straszna rana a to nic nie znikło a mpjej partnerce juz znikło po aldarze,zacząłem też ja stosować czy pod napletkiem to się tak długo goi??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić czas gojenia się zmian gdyż zwykle jest on powolny i niestety muszę wspomnieć o stosunkowo częstych nawrotach po ustąpieniu zmian skórnych.