Koloidalne liczne płaty i grupy komórek onkocytarnych, niektóre o układach drobnopęcherzykowatych

Koloid,liczne płaty i grupy komórek onkocytarnych,niektóre o układach drobnopęcherzykowatych.Onkocyty w większości bez jąderek.Makrofagi pojedyncze.Zmiana pęcherzykowa bliżej nie określona".To jest mój wynik biopsji. Endokrynolog dał mi skierowanie na operację.Lekarz w szpitalu powiedział że nie muszę usunąć tarczyce, bo nie widzi potrzeby ,ale jeżeli chcę się zoperować to zoperują.Teraz nie wiem czy jednak powinnam się operować,termin mam wyznaczony na styczeń 2015

Sam wynik biopsji jest pomocny, ale decyzje o operacji można podjąć po badaniu klinicznym, badaniu USG i wynikach badań hormonalnych. Do satycznia jest dużo czasu by wykonac te badania i podjćś decyzję