Korekta odstających uszu a spanie

Witam, jestem po korekcie odstających uszu. Ile dni po zabiegu można spać na boku (uszach)? Czy spanie na boku nie spowoduje zmiany odchylenia ucha?

Proszę omówić te sprawy z operatorem (choćby telefonicznie)! Myślę , że operator wydał odpowiednie zalecenia po operacji! Ja nie znam zakresu , przebiegu ani efektu operacji , aby móc odpowiedzieć!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie-obawy są nieuzasadnione, może Pan spać na boku.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków