Koszt wstawienia zębów u 26-letniego mężczyzny

Witam mam pytanie w sprawie wprawienia zębów u 26 letniego mężczyzny nie ma 4 zębów u góry z przodu i 2 jeszcze z tyłu, ogólnie uzębienie słabe, pali papierosy jakie w tym wieku najlepsze by były zęby i jaki mniej więcej koszt wprawienia całej góry.

Witam, jest kilka metod uzupełnienie tego typu braków. Pierwszym, najlepszym to oczywiscie implanty zębowe, jednak w przypadku palaczy raczej nie wskazane, drugim są mosty protetyczne ( w zaleznosci od rodzaju braków), koszt waha się w zależności od rodzaju materiału, gabinetu od ok. 400 do nawet 2500 za punkt, najprostszym ale też najmniej korzystnym jest proteza ruchoma i tu tez w zależności od rodzaju i gabinetu od 600 do 5000 przy pracach kombinowanych. Moja odpowiedź jest bardzo teoretyzowana, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do stomatologa który na pewno udzieli konkretniejszej odpowiedzi. Pozdrawiam