Krew w stolcu u 19-letniej osoby a możliwe przyczyny

Dzisiaj rano przy korzystaniu z toalety po oddaniu stolca zauwazylam swieza krew bylo jej dosyc sporo to samo zaobserwowalam popoludniu odczuwam lekkie kłocie przy wyproznianiu sie ale wczesniej raczej nie mialam problemow z krwawieniem. Czy to moga byc wczesne objawy czegos ? Mam 19 lat

Aleksander Ropielewski

Konieczna wizyta u lekarza, któy podejmie dalsze kroki diagnostycze i ew. lecznicze. Przyczyn krwawienia może być wiele i nie można go lekceważyć.