Krwawa flegma po urazie głowy i kręgosłupa

Witam. W niedzielę ok. godziny 13 miałam wypadek gdzie uderzyłam głową w barierkę. Kask pękł i mam nałożone 4 szwy na policzku. Rana ma długość ok 5cm i cała prawa strona twarzy jest opuchnięta. W szpitali po zrobieniu zdjęc oraz badania usg (poniważ uderzyłam również kręgosłupem) stwierdzili żę wszystko jest w porządku. Martwi mnie jedynie krwawa flegma której z rana było bardzo dużo a w ciągu dnia pojawia się w mniejszych ilościach. Czym to może byc spowodowane i jak groźne jest?

Taki obraz może wymagać obejrzenia przez laryngologa, który poszuka miejsce krwawienia. Konieczne jest kontynuowanie diagnostyki.