Krwawa wydzielina z pochwy po wysiłku fizycznym

witam. jestem 20 letnią kobietą i mam pewien problem. dotyczy on krwawej wydzieliny z pochwy kilka dni po miesiączce. Przydarzyło mi sie to 2 razy i za każdym razem wydzielina pojawiła się po dużym wysiłku fizycznym. nie mam za bardzo czasu żeby iść do ginekologa więc pytam tutaj. Czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić powagę powyższych objawów w pierwszej kolejności należy wykonać badanie lekarskie. Konieczne jest udanie się do ginekologa.