Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie międzymiesiączkowe a Toramat

witam. Panie doktorze czy toramat moze spowodowac,ze tydzien po miesiaczce wystapilo najpierw wyrazne plamienie ze skrzepem pozniej suz zarozowiony a nastepnie pod koniec drugiej doby znowu intensywna barwa krwi, T trwa dwie doby . Prosze o pomoc jovita mam lat toramat 2x po 100 mg
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Dzieci palących matek

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane krwawienie jak najbardziej może być wynikiem preparatu Toramat. Jeśli jednak plamienia będą się powtarzać, proszę tego nie bagatelizować, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy