Brak okresu podczas 7-dniowej przerwy a możliwość ciąży

witam od miesiaca zaczelam brac znowu tabletki, jestem wlasnie w trakcie 7 dniowej przerwy ale krwawienie nie wystapilo, pomimo ze jest to juz 4 dzien mojej przerwy, raczej tabletki staralam sie brac o tych samych porach,chociaz z 4 razy zdazylo mi sie wziac tabletke 3 godziny pozniej niz normalnie.kiedy zaczelam brac tabletki na poczatku przez 5 dni wystapilo krwawienie a nastepnie ustapilo, strasznie sie boje i nie wiem co o tym wszystkim myslec, czy ja moge byc w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że prawidłowo stosuje Pani tabletki, co oznacza, że ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę.