Krwawienie podczas drugiego stosunku

Witam ! tydzień temu był mój pierwszy raz było normalnie trochę krwi ale gdy próbowaliśmy to robić 2 razem pojawiła się duża ilość krwi która mnie nie pokoi , członek nawet nie wszedł całkiem a zaczęła krwawić .
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią krwawienie najprawdopodobniej jest skutkiem przerwania/uszkodzenia błony dziewiczej. Proszę bowiem pamiętać, że nie zawsze dochodzi do tego podczas pierwszego stosunku. Teoretycznie przyczyną może być jednak także patologia dróg rodnych. Dobrze byłoby zatem gdyby skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem.