Krwawienie przy zmianie tabletek Microgynon na Sylvie 20

Witam, przez ostatni miesiąc stosowałam tabletki Microgynon, niestety wywołały u mnie one silne plamienia, przez caly miesiąc i mój ginekolog postanowił je zamienić na Sylvie20. Powiedział, zebym zaczela zazywac Sylvie zaraz po skonczeniu Microgynony oraz ze tabletki po zmianie " zablokuja" okres i go nie dostane. Jednak dziś zauwazylam krwawienie, ktore prawie na pewno jest okresem- nie przypomina tamtego, brazowego plamienia. ( wczoraj zażyłam pierwszą tabletke Sylvie) Co jest nie tak??? :(

Aleksander Ropielewski

Może to wynikać z zaburzeń hormonalnych związanych ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej. Sugeruję kontakt z ginekologiem.