Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Microgynon na Sylvie20

Witam, mam pytanie odnośnie zmiany tabletek antykoncepcyjnych. Miesiąc temu ginekolog przepisał mi Microgynon jednak męczyłam się z strasznym krwawieniem, wlasciwie plamieniem od 7 dnia okresu aż po dziś (20dzien) i dziś po wizycie u niego zostaly mi przepisane nowe - Sylvie 20 . Pan doktor kazał brać je odrazu po skonczeniu Microgynonu ( bez przerwy 7dn, bez miesiaczki) Moje pytanie, czy nie powinnam zrobić jednak tej 7dniowej przerwy ? Wolalabym zasiegnac opini kilku doświadczonych lekarzy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę stosować się do zaleceń ginekologa. Pozzdrawiam