Krwotok po zabiegu tonsillektomii

W piątek, tj. 30.09.2016 miałem zabieg tonsillektomii. W sobotę, z powodu uporczywego kaszlu miałem rewizję lewej niszy z powodu krwotoku. Jestem już w domu, ale jak pozbyć się kaszlu, przez który nie mogę spać (budzi mnie co chwilę) i boję się, że znów spowoduje krwotok? W domu nie będzie tak łatwo jak w szpitalu... Okrutnie mnie boli, nie jestem w stanie nic przełknąć, jedyne co to woda. Bardzo proszę o pomoc.

Witam , JAK WYOBRAŻA SOBIE PAN POMOC NA ODLEGŁOŚĆ W-WA - POZNAŃ?! Proponuje udać sie do oddzialu SOR szpitala , gdzie był Pan operowany! z.żurawski