Łamliwe, rozdwajające i słabe paznokcie

Witam. Od jakiegoś czasu mam okropny problem z paznokciami- są łamliwe, rozdwajają się i przestały rosnąć. Włosy także rosną zdecydowanie wolniej niż zazwyczaj. Niestety stan ten utrzymuje się bardzo długo- ponad pół roku. Pilnuję zbilansowanej diety, suplementowałam cynk, żelazo, witaminy z grupy B... Nic nie pomaga. Ostatnio zauważyłam także częste skurcze i drgania mięśni... Proszę o radę!

Witam
objawy ktore Pani wymienia brzmia dosc powaznie jak na Pani mlody wiek.
Samo przyjmowanie witamin raczej tu nie pomoze; Trzeba wykonac kilka badan labolatoryjnych -w tym celu powinna Pani udac sie do swojego lekarza POZ- internisty i opowiedziec o Pani dolegliwosciach. Mysle ze doktor zleci stosowne badania po ktorych bedzie mozna wdrozyc wlasciwe leczenie.