Leczenie 76-latka z rakiem gruczołowym G2

Witam, Mój ojciec ma 76 lat po badaniu histopatologicznym i w rozpoznaniu rak gruczołowy G2, materiał upoważnia do rozpoznania raka śródśluzówkowego. Materiał skapy, powierzchniowy 1 wycinek. W ost. czasie schudł, ma biegunkę co parę godz. bez krwi, ma apetyt ale jest osłabiony. Nic go nie boli. Jaka byłaby najlepsza metoda leczenia mojego ojca w tym wieku? Ma wystawioną zieloną kartę. Hanna F.

Leczenie będzie oparte na zaleceniach po wykonaniu wszystkich badań z etapu diagnostyki pogłębionej. Wówczas, po pełnej ocenie zapadnie decyzja o dalszych losach taty.