Leczenie homeopatyczne raka brodawkowatego tarczycy

usunięcie tarczycy w wyniku hist. rak brodawkowaty. czy można leczyć się homeopatycznie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Homeopatia nie jest metodą uznaną przez medycynę konwencjonalną! Sugeruję skorzystać z klasycznych metod leczenia!

Homeopatia to nie nauka tylko dawania nadziej. Nie leczy tylko zmniejsza lęk. Proszę się nie zajmować niczym tylko walczyć o wszystko = o życie
ma Pani b. duże szanse na zdrowie po leczeniu od wielu lat sprawdzonym u milionów Pacjentów

Życzę powrotu do zdrowia w Nowym Roku

dr med. Andrzej Sawicki endokrynolog
specjalista chorób wewnętrznych