Lęk przed obcymi ludźmi

mam pewien problem mianowicie na drugi dzien po imprezie czyli spozyciu alkoholu w duzej ilosci cierpie nie wiem czy dobrze to nazwe ale przede wszystkim leki z ktorymi sobie nie do konca radze i towarzysza temu mysli ze mi cos grozi ze wszyscy ludzie nawet ci ktorych nie znam w ogole chca mi cos zrobic zlego tzn.. nie cos konkretnego sam nie wiem .. chodzi mi o to ze sie wszystkich boje nie ufam i to jest naprawde coraz bardziej uciazliwe i sie nasila

Proszę Pana,
Przepraszam, że pisze tak prosto z mostu, ale proszę rozważyć, czy spożycie alkoholu nie sprawia Panu więcej przykrości niż przyjemności. Jeśli przykrość przeważa, to dążąc do większej przyjemności, należałoby nie spożywać alkoholu w dużej ilości.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam,

w opisywanej przez Pana sytuacji najkorzystniejsze byłoby zrezygnować z picia alkoholu, a na pewno zmniejszenia ilości jego spożycia. Może Pan skonsultować się z lekarzem w celu podjęcia ewentualnego leczenia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik