Lekka skolioza i problemy z łopatkami a kręgosłup

Witam mam pewien problem, otóż ostatnio lekarka w szkole powiedziała mi, że mam lekką skoliozę. Kręgosłup mam prosty, jedna łopatka minimalnie wyżej od drugiej i właśnie te żebra, które martwią mnie najbardziej ponieważ jedno jest strasznie wklęsłe a drugie wypukłe, co może mi dolegać i czy da się to jeszcze skorygować? Jestem zapisany do poradni rehabilitacyjnej a zdjęcie żeber zamieszczam poniżej. Pozdrawiam http://imgur.com/7VNi1sm

Witam,

Na podstawie Pana opisu nie można za wiele powiedzieć. Proszę zrobić badanie, zastanowić się z lekarzem nad wykonaniem badania RTG kręgosłupa. Z wynikiem lub wynikami idąc się do lekarza celem konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.