Lekki ból przy nagryzaniu po leczeniu kanałowym

Witam, koło pół roku temu miałam leczonego zęba kanałowo. Dokładnie górna 6. Dziś odczułam lekki ból przy nagryzaniu. Ząb nie boli gdy mówię, nie reaguje na ciepło i zimno boli tylko przy gryzieniu. Co może powodować ten ból?

Górne 6 są wymagające podczas leczenia kanałowego. bardzo często mają 4 kanalik, którego nie każdy lekarz dostrzega i leczy. Zdażają się też pęknięcia dna komory zęba. Mogło dojść do reaktywacji zakażenia . Należy przeprowadzić badanie aby znaleźć przyczynę. pozdrawiam