Lewa komora nieco powiększona bez zaburzeń kurczliwości regionalnej

Uprawiamsport.zrob prywatekg -zapis lewokomorowy i zapis wnormie i echo-lewakomora nieco powiekszona(59/35mm,bez cech przerostu(P/TLK 11/11mm bez zaburzen kurczliwosci regionalnej,odobrej frakcji wyrzutowej EF 71%.Pozostale jamyserca prawid.lewy przedsionek prawidl 38mmTapse 21mm.aorta wstepujaca nieposzerz. 30mm,pien plucny prawidl..ZASTAWKI-minimalna niedomyk.mitralna,lagodna czynnosciowa niedomyk. trojdzielna (19mmhg)przeplywplucny ok profil naplywu mitralnegoOK przeplywplucny ok osierdzie ok

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki sport ? proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.