Liczne epizody obniżenia odc. ST

Witam,Miałam robione badanie Holtera .Wynik jest następujący : w czasie badania obserwowano liczne epizody obniżenia odc. ST do -1,2 mm w kanale 1 - odp.V5-V6 i 3 odp.VF. w czasie zapisu rytm zatokowy zakłócony nielicznymi poj.SVE i VE z licznymi okresami tachykardii do max. 156/ min.czy to jest coś niepokojącego ? B

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista kardiolog w oparciu o dane kliniczne.