Limfocyty 48%, neu 43%, mon 9%, eos i baso 0% w wyniku badania 29-latka

Mam mało leukocytow 3.2, rbc 4.02, plt 90 tys. Z rozmazu: limfocytów 48%, neu 43%, mon 9%, eos i baso 0%, brak dodatkowych zmian. Do hematologa ide za tydzien. Czuje się dobrze, mam 29 lat (facet), 1, 5 msc temu mialem jakąś infekcję i bralem duomox. Teraz żyje w stresie z powodu przytoczonych wyników. Nie mam gorączki, ani siniaków. Co mi jest? Dziękuję

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Przytoczone wyniki badania nie upoważniają do postawienia konkretnego rozpoznania. Musi Pan poczekać na konsultację hematologa.