Lodowate ręce i nogi u 5-latki

5 latka miala dzis caly dzien lodowate raczki i nozki jak poszla na spacer to wyla z bolu nozek okolo 10 - 15 minut co to moze byc ostatnio czesto ma lodowate raczki i nozki mimo cieplego ubioru

Aleksander Ropielewski

Wyziębienie i zaburzenia ukriwenia wynikające z problemów regulacji naczyniowej. Również niektóre choroby autoimmunologiczne mogą powodować takie dolegliwości. Warto skontaktować się z pediatrą.