Czy można ustalić ojcostwo na podstawie rozmiaru płodu?

Mam pytanie. Termin porodu mam na 29.05.2011. Pierwsze USG miałam robione 17 października, CRL 13 mm, wiek ciąży 7 tyg. i cztery dni. Drugie USG miałam robione 18.11.2011, wynik 12 tyg. i trzy dni CRL 59 mm. Trzecie USG 13.01.2012, wiek ciąży 20 tyg. i trzy dni. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę przed 20 sierpnia 2011. Nie wiem kiedy miałam ostatnią miesiączkę. Przez ostatnie 8 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, przerwałam w lipcu i nie zwróciłam uwagi na miesiączkę. Nie wiem też jak regularne mogą być moje cykle, ponieważ brałam tabletki. Czy jest możliwe, że zaszłam w ciążę przed 20 sierpnia? Z moich obliczeń wychodzi, że nie, ale bardzo mnie to martwi. (Spałam z kimś innym.) Proszę o pomoc.

Witam serdecznie! Ustalenie ojcostwa jedynie na podstawie wymiarów płodu niestety nie jest możliwe. Pomocne są informacje na temat długości cyklu i oczywiście daty ostatniej miesiączki, choć też nie są to dane wystarczające do uzyskania wiarygodnych informacji. Pewną odpowiedź może udzielić jedynie test na ojcostwo przeprowadzony po porodzie. Tym niemniej z podanej daty porodu wynika (przy założeniu 28-dniowych cykli), iż ostatnia miesiączka miała miejsce około 21 sierpnia 2011, raczej nie przed 18 sierpnia. Oznacza to, że owulacja mająca miejsce około 14 dni później przypadała na 3 września. Ryzyko zajścia w ciążę przed 20 sierpnia wydaje się być zatem znikome. Pozdrawiam