Mirena a krwawienie u 28-letniej matki

Witam, urodziłam 5 miesięcy temu, piersią karmilam 1,5 mc. Długo nie miałam okresu, 25 sierpnia zdecydowałam się na mirene i okres pojawił się 2dni później. Niestety jest do dziś dnia. Raz słabszy, raz obfity czy to normalne ze trwa już miesiac?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tak długie krwawienie z pewnością nie jest fizjologiczne. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.