Czy krwawienie po porodzie to skutek uboczny stosowania Limetic?

Witam, 8 tygodni temu urodziłam naturalnie córkę. Okres pojawił się dwa tygodnie temu, krwawienie trwało 5 dni. Po tygodniu ponownie dostałam okresu, zdecydowanie bardziej obfitego... czy to skutek uboczny brania tabletek antykoncepcyjnych (limetic), czy to zupełnie normalne po urodzeniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć