Mówienie o swojej byłej partnerce w nowym związku

Witam co moze oznaczac ze spotykajac sie z chlopakiem mowi ze kocha a ciagle mowi o.swojej bylej.i jej dzieciach oraz w piwnicy trzyma ich.wspolne zdjecia.Dopiero gdy zwrocilam mu uwage ze nie chcem tego sluchac i ze ma pozbyc sie pamiatek po niej to zrobil.Ale najgorsze jest to ze nazwal mnie ppdczas stosunku jej imieniem.Nie wiem co o tym myslec on przeprosil ale nie chce o tym rozmawiac mowi.ze nie wie czemu tak powiedzial i wcale o niej nie mysli czy uwiezyc w to??Dziekuje za odpowiedzi

Wspomnienia nie muszą być przeszkodą w budowaniu nowego związku. Jeżeli nie radzicie sobie z tym Państwo zalecam terapię par.