Relacje partnera z innymi kobietami

witam z moim chlopakiem jestem od 3 lat mamy 2 letniego synka. ale od jakiegos czasu moj chlopak ciagle gdzues z kims pisze na portalach ma numery w telefonie dziewczyn ktore znam a mowi ze to znajome z pracy. niewiem juz co robic. mieszkany w wielkiej brytani i terapie dla par sa tu drogie. prubowalam z nim rozmawiac ale to na nic sie nie zdaje on nadal trzyma sie tego co mowi wciaz mnie oklamuje nawet z drobnostkami. ja obwiniam sie za to bo nie jestem atrakcyjna jestem gruba i nie sexowna.

Witam,

zachęcam do skorzystania z terapii par, jeśli nie stać Państwa na usługę w Wielkiej Brytanii, polecam skorzystanie z terapii online.
Podczas spotkań z psychologiem, będą mieli Państwo okazję na szczerą rozmowę o związku – co Państwa łączy, co można zmienić, żeby było lepiej, czy czegoś Państwu w związku brakuje, itp. Być może pewnym problemem dla Pani jest również niska samoocena? Może to być również temat do pracy z psychologiem.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html