Możliwość schudnięcia w wieku 67. lat

Witam.Mam 67 lat i 20 kg.nadwagi.Przytyłam po śmierci mojego męża.Jadłam w nocy.Mam cukrzycę typu 2 i arytmię sera.Muszę schudnąć ponieważ mam jeszcze dla kogo żyć.Opiekuję się niepełnosprawnym synem.Czy w tym wieku i z takimi schorzeniami jest to jeszcze możliwe?

Witam,

stosowanie odpowiednio zbilansowanej, dostosowanej do Pani parametrów oraz schorzeń diety jest jak najbardziej odpowiednie. Najlepiej nie zwlekać, zalecam szybki kontakt ze specjalistą.

Pozdrawiam,
dietetyk Magdalena Borowiec

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska