Możliwość wyjścia na spacer w 32. tygodniu ciąży

Jestem w 32 tyg.ciąży.W 13 tyg.ciąży trafiłam do szpitala z bardzo silnym krwotokiem z powodu odklejania się łożyska.Po 2 tyg.wyszłam do domu z zaleceniem leżenia.Ok.22 tyg.lekarz pozwolił mi wyjść tylko na ławkę przed blokiem ,ale ja mieszkam na 3 piętrze i nie wychodziłam bo bałam się o dziecko.Czy teraz mogę wyjść na mały spacer czy lepiej poczekać spokojnie do porodu.Wychodzę z domu tylko jak jadę co 2 tyg na wizytę.Dziękuję za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.