Mrowiące bóle lewego łokcia a schorzenie zespołu trzaskającej łopatki i zespół cieśni podbarkowej

Uszanowanie Posiadam dziwne mrowiące bóle lewego łokcia. Dziwne uczucie występuję też w okolicy nerwu łokciowego (nie wiem jak to fachowo nazwać). W łokciu też dużo "strzyka" przy ruchach prostujących i zginających (pompki, wyciskanie na ławce). Posiadam schorzenie zespołu trzaskającej łopatki i zespół cieśni podbarkowowej, oba z lewej strony.

Małgorzata Panek

Staw powinien zostać zbadany przez specjalistę. Proszę udać się do ortopedy.
Pozdrawiam