Multi-Gyn ActiGel przy grzybicy pochwy

Od trzech dni stosuję profilaktycznie Multi-Gyn ActiGel, ponieważ kiedyś miałam grzybicę pochwy. Po miesiączce pojawił się u mnie lekki świąd (w poniedziałek), ale nic poza tym, jednak na wszelki wypadek zaczęłam stosować ten żel. Wczoraj zauważyłam w śluzie takie maleńkie jakby grudki lub plamki w kolorze różowym, poza tym śluz jest zupełnie normalny. Czy możliwe, że te grudki pojawiły się przez żel? Może to jakieś pozostałości po okresie (dodam, że stosuję tampony)? Świąd już dawno ustąpił.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa.