Na co mam zwrócić uwagę, kupując suplementy dla paznokci?

U mnie paznokieć rośnie. Ale to "ciało" pod paznokciem nie odnawia się. Używam odżywek w kapsułkach i różne lakiery z apteki już przez miesiąc. Na co mam zwrócić uwagę kupując takie odżywki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa,. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Bez badania oraz zebrania dokładnego wywiadu nie można się odnieść.