Naczyniowa skóra na penisie

Witam, mam pytanie mam strasznie naczynkowa skore na penisie po leczeniu clotrimazolem, nie tylko wewnetrzna czesc napletka ale i zewnetrzna tak do polowy czlonka odnosze wrazenie z ejuz nei tylko jest caly penis w tm miejsu czerwony to i jak bym male wylewy mial stad takie plamy czerwoen jak go nie ruszam to jest w miare ale wystarczy troche ze tam powiem zabaw nim i sex i juz czerwony mocno, czy mozn aco szastosowac jednorazowo lub regularnei zeby nie bylo tego efektu ?.Prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej doszło do wystąpienia działań niepożądanych stosowania Klotrimazolu. Powinien Pan udać się do specjalisty dermatologa, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.