Naderwanie strupków po zabiegu zamykania naczynek Lamprobe

Dzień dobry. Zamykałam naczynka Lamprobe. Ośmego dnia od zabiegu część strupków odpadła sama, a część niestety naderwałam. W miejscu naderwanych strupków mam maleńskie blizny i właściwie nie są praktycznie widoczne ale za to w tym miejscu widać jakby część naczynka nie zdążyła się wchłonąć, są czerwone kreseczki. Czy mimo naderwania strupków, naczynka wchłoną się? czy już zostaną mi te czerwone kreseczki. Proszę o odpowiedź. Dziękuje.

Urządzenie Lamprobe wykorzystuje efekt termolizy w wyniku działania fal radiowych. Nie wiem jak czas minął od zabiegu ale trzeba przyjąć, co się czasami zdarza, że zabieg w tych miejscach trzeba powtórzyć, żeby zamknąć naczynka. Na przyszłość proszę nie odrywać strupków, bo rzeczywiście efektem tego mogą być pozostające blizny.